Sveiki atvykę į RSUDD!

Mes esame žingeidi bendruomenė – Raumenų ir skeleto ultragarsinės diagnostikos draugija (RSUDD), dedanti visas pastangas, kad skatintų pažangą ir puoselėtų MSK ultragarsą. Įkūrėme šią draugiją su tikslu sukurti erdvę, kurioje specialistai, tyrinėtojai ir entuziastai gali dalintis žiniomis, patirtimi ir naujausiomis MSK ultragarso praktikomis.

Kas mes esame:

  • Inovacinė draugija: Esame aštuntus metus lyderiai raumenų ir skeleto ultragarsinės diagnostikos srityje, skatinantys inovacijas ir mokslinius tyrimus.
  • Profesionali bendruomenė: Mūsų draugija suteikia platformą specialistams iš visos Lietuvos susitikti, dalintis idėjomis ir bendradarbiauti.
  • Mokymai ir tobulinimas: Organizuojame mokymus, seminarus ir konferencijas, siekdami nuolat tobulinti savo narių žinias ir įgūdžius.
  • Tyrimai ir plėtra: Remiame mokslinius tyrimus ir inovacijas, kad padėtume plėtoti raumenų ir skeleto ultragarsinės diagnostikos technologijas.

Mūsų misija: Mes siekiame sukurti bendruomenę, kurioje gali būti keičiamos idėjos, plečiamos žinios ir kuriai būtų skatinama pažanga MSK ultragarsinėje diagnostikoje, siekiant geriau suprasti, diagnozuoti ir gydyti raumenų ir skeleto sistemos patologiją bei traumas.

Kaip prisijungti: Jei esate specialistas, susijęs su MSK sritimi, kviečiame prisijungti prie mūsų draugijos. Kartu galime tobulinti šią sritį ir pasiekti didesnį jos pripažinimą.

Susisiekite su mumis: Norite gauti daugiau informacijos arba prisijungti prie mūsų draugijos? Susisiekite su mumis el. paštu arba užpildykite formą mūsų svetainėje.

Prisijunkite prie mūsų ir kartu kuriame ateitį MSK ultragarsinės diagnostikos srityje!

Kas yra geras RSUD specialistas?

RSUDD

Yra Raumenų ir Skeleto Ultragarsinės Diagnostikos narys

Mokestis

Nepamiršta susimokėti metinį RSUDD narystės mokestį

Pacientai

Ultragarsu tiria mažiausiai 10 pacientų per savaitę

Protokolai

Vadovaujasi RSUDD ir ESSR protokolais

Mūsų partneriai