Nauji seminarai Klaipėdoje ir Kaune2016 vasario 12-13 d. Klaipėdos universitetinėje ligoninėje įvyko antrasis išvažiuojamasis seminaras, kuriame dalyvavo 12 gydytojų. 

"...Su šiuo diagnostikos metodu supažindino lektorius S. Rutkauskas. Mūsų kolektyvas įgyjo daug žinių, kurias jau pradėjome taikyti praktikoje. Įsitikinome, kad mokėjimas echoskopuoti, gebėjimas suprasti tai ką matai echoskopijos metu, pagreitina diagnozės nustatymą, gydymo taktikos pasirinkimą, atliekant įvairias manipuliacijas echoskopu, pacientas yra žymiai saugesnis. Tikiuosi ateityje kaip ir chirurgas, ir urologas savo praktikoje naudoja echoskopiją, taip ir traumatologas mokės ir plačiai taikis pats šį tyrimo metodą. Norime padėkoti lektoriui ir laukiam sugrįžtant."
Kurso dalyviai2016 vasario 26-27 d. LSMU Kauno klinikų Radiologijos klinikoje  įvyko trečiasis seminaras, kuriame dalyvavo 15 gydytojų. 

"Labai įdomus ir naudingas seminaras apie raumenų ir skeleto sistemos ultragarsinės diagnostikos pagrindus. Profesionaliai paruoštos paskaitos, kuriose puikiai išdėstyta anatomija ir ultragarsinės diagnostikos pagrindai. Lektorius S. Rutkauskas noriai dalinasi didele asmenine patirtimi atliekant tyrimą ultragarsu, įtraukia į diskusiją, išsamiai atsako į užduodamus klausimus. Labai patiko galimybė mokytis savarankiškai echoskopuoti prižiūrint lektoriui ir išsamiai sprendžiant iškilusius klausimus."
Kurso dalyviai